Laatste adem (Hörbuch-Download, MP3)

Hörbuchdownload - Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer., Erika Foster, Sprecher: Inge Ipenburg
ISBN/EAN: 9789052861753
Sprache: Deutsch
Umfang: 428.56 MB
Auflage: 1. Auflage 2019
Hörbuch
Format: MP3 (in ZIP-Archiv)
DRM: Nicht vorhanden
14,99 €
(inkl. MwSt.)
Download
Hörbuch-Download
Deel 4 in de Erika Foster-serie'Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.' Thrillzone.comVoor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeAls het gemartelde lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een vuilnisbak, haar nietsziende ogen puilend uit hun kassen en haar kleding druipend van het bloed, is detective Erika Foster als eerste ter plaatse. Het enige probleem: dit keer is het niet haar zaak.Terwijl ze vecht om een plekje in het onderzoeksteam ontdekt Erika een verband tussen deze zaak en een onopgeloste moord van vier maanden eerder. Een jonge vrouw, op eenzelfde soort plek gedumpt, met vergelijkbare wonden: een fatale snee in haar dijbeenslagader. Dan wordt een andere vrouw ontvoerd terwijl ze op haar date wacht. Erika en haar team moeten haar vinden voor ze het volgende slachtoffer wordt.Over de boeken van Robert Bryndza'Goed nieuws: er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.' Zin'Intrigerend de Erika Foster-reeks kan zeker iets toevoegen aan het welgevulde rijk der spannende boeken.' De Telegraaf'Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.' Trouw over Het meisje in het ijs
Robert Bryndza werd in Groot-Brittannië geboren, en woont tegenwoordig in Slowakije. Hij is acteur en schrijver.